Laserowe usuwanie tatuażu

USUWANIE TATUAŻU

Nasze studio wyszło na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy

chcieliby pozbyć się niechcianego, starego, szpecącego ich ciało tatuażu wprowadziliśmy możliwość laserowe usuwanie tatuażu .

Laser Q-switch Nd-YAG

Cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w ns (nanosekunda 10-9 s) i o bardzo wielkiej energii – rzędu kilku MW. Laser emituje falę o długości 532/1064 nm. Jedna fala532 nm mieści się w zakresie światła widzialnego i dlatego widoczna jest zielona barwa tego światła. Istotą oddziaływania każdego lasera jest pochłonięcie jego światła przez określone substancje i w ten sposób następuje uwolnienie zawartej w tym świetle energii.

Usuwane tatuażu
Światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest „przeźroczysta” dla emitowanego światła, podczas gdy cała energia jest skupiona i pochłaniana przez barwnik. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu – makrofagi.

Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Generalnie tatuaż może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych chyba, że znajduje się w warstwie podstawnej skóry lub w bliźnie. Podczas uwania tatuażu używane są różne urządzenia w zależności od usuwanego koloru, jednak nie mniej ważne jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg.

Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne. Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza do minimum możliwość powstania blizn w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

Stosowana przez nas metoda, wykorzystuje podczas zabiegu fale w 532 lub 1064. O wyborze fali, którą ma być usuwany tatuaż decyduje osoba która jest przeszkolona oraz posiada kompetencje w tematyce tatuażu podczas konsultacji przed zabiegiem. Jako jedyni w Słupsku dysponujemy dwiema głowicami do czarnego i kolorowego tatuażu.
Aby zadbać o naszych klientów po zabiegu laserowego usuwania tatuażu oferujemy również specjalne kremy po zabiegu. Dostępne : Box (3x75ml) L1,L2,L3.
Krem L1
Dla optymalnego laserowej pierwszej pomocy leczonej skóry. Specjalnie opracowana formuła wnika głęboko w skórę i wspiera je w ciągu pierwszych kilku dni po zabiegu laserowego. Krem L1 Akut pomaga zmniejszyć bólu i podrażnienia na skórze bezpośrednio po obróbce laserowej.
Chłodzi i nawilża. Posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Krem L2
Dla szybkiej regeneracji laserowej obróbce skóry.
Specjalnie opracowana formuła poprawiające stan skóry laserowej aftercare L2 wnika głęboko w skórę i regenerują skórę laserem traktowane szybciej.
Przez wysoce skutecznych substancji czynnych, takich jak pantenol, PCA cynku i witamina E skóra jest regenerowany i promowania tworzenia się komórek.
Krem zmniejsza swędzenie i nawilża. Należy stosować kilka razy dziennie na skórę laserowej obróbce.

L3 PROTECT
Natychmiastowa ochrony przeciwsłonecznej dla skóry laserowej obróbce.
Wysoce skuteczny system filtrów UVA / UVB szerokopasmowego optymalną ochronę przed agresywnym słońcem. Zapewnia on uczulony skórze niezbędną ochronę i wspierać ten dodatek w tworzeniu i regeneracji komórek.
Krem zmniejsza swędzenie i nawilża.

Posiadamy największe doświadczenie w laserowym usuwaniu tatuażu w Słupsku, nasi Klienci nie muszą się martwić oparzeniami, które powodują duże bąble i pozostawiają blizny. Nasze zdjęcia mówią same za siebie, że oddajesz się w dobre ręce.

Studio posiada dla Klientów znieczulenie -50zł
Ceny zabiegów są indywidualne ustalone po konsultacji klientem.

« 2 z 2 »