O Nas

O SWATEK TATTOO

swatek logo napisyStudio Swatek Tattoo mieści się w Słupsku przy ul.3 Maja 77/21-22 (Falowiec).
Swatek Tattoo to po prostu dwie osoby, które łączy wspólna pasja – Karol i Ania.

Karol– jego zdecydowany charakter czuje się w pewności linii i dbałości o detale przy każdej pracy. Dla Karola (pseudonim Swatek) tworzenie tatuaży stało się nieodłączną częścią jego życia.

Ania– koordynuje terminy, czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem całości pracy studia, wykonuje zabiegi piercingu oraz laserowego usuwania tatuaży. Inaczej menager studia.

Oboje reprezentujemy różne oblicza sztuki zdobienia ciała, ale znajdujemy wspólny punkt widzenia. Uwielbiają poznawać nowe rzeczy. Posiadają dwudziestoletnie doświadczenie związane z tatuażami i umiejętności, które pozwalają im przygotować wzór tzw. „cover up”.
Do zespołu dołączyła Daria która jest odpowiedzialna za terminy.
Widziemy jak reagować będą ze sobą różne rodzaje tuszu i jak rozplanować najlepiej nowy wzór. Wiemy także jak reaguje skóra na działanie maszynek i tuszu oraz kiedy zabieg należy zakończyć.

Jak przyznają, udział w powstaniu tatuażu nie ogranicza się tylko do wykonania zabiegu, dlatego zapewniają środki do ochrony skóry i wsparcie w czasie gojenia się tatuażu. Pomagamy od początku do końca. Doradzamy zarówno przy wyborze projektu, jego umieszczenia na ciele, jak i jego rozbudowaniu.
Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie i co istotne – pod Ciebie. Nigdy nie powielamy wzorów. Dobrze czują się w różnych stylach.

 

Uczestniczymy prawie w każdym Konwencie Tattoo, Festiwalach Tatuaży , które są organizowane dla tatuaży stów.  Zapraszamy do zakładki Konwenty tam znajdziecie relacje foto z naszych spotkań oraz filmiki.